fbpx

Rychleji zpět na nohách

Reboots vytváří celoplošnou kompresi čímž přispívá ke kvalitní regeneraci. Pomáhá vašemu organismu odvádět metabolické odpadní látky (Bla, kyselinu mléčnou, kyselinu močovou…), které se produkují během sportovního výkonu a jejich zvýšená koncentrace zpomaluje proces regenerace.

Aktivně zabraňuje nežádoucím příznakem po cvičení, jako jsou napětí, bolest a otoky svalů. Výsledek: Významný nárůst výkonnosti s využitím stejných tréninkových pobídek a s kratším časem regenerace.

Reboots vás dostane rychleji zpět na nohy.

Výkon namísto stagnace

Studie poukázaly významný pokles fyzických ztrát, když sportovci používali Reboots po sportovním výkoně. Pomůže vám k vašim osobním rekordům pokud ostatní nestačí s vámi držet krok.

Používejte tuto regenerační aplikaci, jako vašeho „tréninkového partnera“  v přestávkách mezi vašimi kvalitními tréninkovými vrcholy a výsledek se zaručeně dostaví.

Regenerační fáze

Regenerace není jen ležení na gauči. Studie ukázaly, že aktivní regenerace je v některých případech lepší jak pasivní regenerace. Teď nastal ten správný čas spojit to nejlepší z těchto dvou světů.

Reboots podporují svaly v regeneraci a tím umožňují efektivnější pasivní regeneraci.

„Rebootsovaní“ vám pomůže zvýšit efektivitu odpočinku.

Přečíst vědeckou studii

%

Hladina kyseliny mléčné po fyzické aktivitě s použitím regeneračních kalhot Reboots